Soda – proszek do
neutralizacji zapachów

01.04.2021

Do kosza na śmieci trafia wiele różnych, niepotrzebnych już opakowań. Pojemniki po napojach, śmietanie, serkach, a także te, w których kupujemy różnego rodzaju mięso. W pośpiechu często wyrzucamy je nie w pełni opróżn...

Do kosza na śmieci trafia wiele różnych, niepotrzebnych już opakowań. Pojemniki po napojach, śmietanie, serkach, a także te, w których kupujemy różnego rodzaju mięso. W pośpiechu często wyrzucamy je nie w pełni opróżnione. Dlatego też w koszu na śmieci mieszają się różne wonie, tworząc niepożądaną zapachową mieszankę. Znajdź własny środek (proszek) do neutralizacji zapachów.

Kosz na śmieci to dość skrajny i oczywisty przykład przestrzeni, która nieładnie pachnie. Ale równie dobrze przykre zapachy mogą pojawić się w butach czy kojcu dla psa lub kota. Zapachy we wskazanych miejscach możemy z powodzeniem zneutralizować używając w pełni naturalnych i bezpiecznych dla środowiska produktów. Soda oczyszczona to jeden z najskuteczniejszych i wyjątkowo bezpieczny proszek do neutralizacji zapachów.

Co zyskujemy korzystając z naturalnych środków do czyszczenia?

Naturalne środki, które mogą posłużyć nam do czyszczenia różnego rodzaju przestrzeni nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Wynika to z tego, że przeważnie są one biodegradowalne.. Mając pełen wpływ na skład środków czyszczących, chronimy siebie oraz dzieci przed alergiami. Świadomie nie używamy związków chemicznych, które mogą je wywoływać. Co więcej nie przykładamy się też do nadmiernej produkcji plastikowych opakowań.

Jaki proszek jest potrzebny do neutralizacji przykrych zapachów?

Jeden środek, soda oczyszczona, w zupełności wystarczy. Jedna saszetka pozwoli nam pozbyć się przykrego zapachu z pojemnika na śmieci, butów czy innych miejsc, w których pojawiła się niepożądana woń.

W jaki sposób skorzystać z naturalnej sody oczyszczonej?

Soda to skuteczny proszek do neutralizacji zapachów. Pozbycie się nieprzyjemnych zapachów za pomocą sody oczyszczonej sprowadza się w zasadzie do dwóch czynności. Wystarczy wsypać sodę do kosza na śmieci lub buta i odczekać kilka godzin. Następnie należy dokładnie odkurzyć powierzchnię, a zapach zostanie zneutralizowany.

Soda Oczyszczona to must have w Twoim domu!

Soda – proszek do <br/> neutralizacji zapachów